iphone 8

Dominującą pozycję na rynku smartfonów od lat zajmują telefony z systemem Android oraz produkty Apple, wyposażone w iOS. Dlaczego iPhone 8 jest obecnie najlepszym wyborem? Lektura tego tekstu powinna rozwiać wszelkie wątpliwości.

Przyłącz się do rewolucji

29 czerwca 2007 roku dokonała się rewolucja: Apple zaprezentowało iPhone’a – pierwszy telefon, który miał przestać być tylko telefonem. Kolejne odsłony aparatów z nadgryzionym jabłkiem zdobywały rzesze zwolenników, lecz konkurencja nie chciała pozostać w tyle. Szybko pojawiły się alternatywne konstrukcje oparte na systemie Android. Apple było jednak zawsze o krok z przodu, wyznaczając trendy na rynku smartfonów. IPhone 8 to kolejne wcielenie pierwszego legendarnego smartfona. Przez 11 lat zmieniło się bardzo wiele, lecz duch innowacyjności, który towarzyszy telefonom projektowanym w kalifornijskim Cupertino, pozostał bez zmian. IPhone to wybór dla tych, którzy nie chcą iść na kompromisy, stawiając na najwyższą jakość.

Dopracowane szczegóły

Porównując specyfikację techniczną iPhone’a 8 i najnowszych telefonów produkowanych przez Samsunga, najgroźniejszego rywala firmy Apple, nie doszukamy się większych różnic. W pewnych przypadkach Samsung oferuje nawet lepsze parametry, jednak to wszystko wydaje się mało ważne, skoro nie posiada najważniejszego atutu – systemu iOS. Ten ostatni góruje nad Androidem pod względem łatwości użytkowania, stabilności i estetyki. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z wielu przydatnych tricków, takich jak podpisywanie pliku PDF, które oferuje iPhone 8.

Argument cenowy

Paradoksalnie, w zestawieniu z popularną opinią, że telefony projektowane przez Apple kosztują zbyt dużo, może okazać się, że 3000 złotych wydane na iPhone 8 to bardzo dobra inwestycja. Dlaczego? Przede wszystkich trzeba wziąć pod uwagę koszt zakupu alternatywnego telefonu. Samsung Galaxy S9 to bardzo zbliżony wydatek, a jego starszy brat Galaxy S8, czyli telefon sprzed roku, kosztuje w renomowanym sklepie tylko kilkaset złotych mniej (ok. 2200 zł). Te kilkaset złotych można jednak dość łatwo odzyskać, odsprzedając swój telefon, gdy zdecydujemy się na nowy. Każdy, kto sprzedawał kiedykolwiek używany produkt firmy Apple w jednym z popularnych serwisów aukcyjnych, wie, że nie jest to trudne zadanie, a do osiągnięcia dobrej ceny niepotrzebne są nadzwyczajne umiejętności handlowe. Iphone 8 stanowi więc rodzaj inwestycji: na początku płacimy więcej, użytkujemy rewelacyjny telefon ze świetnym systemem operacyjnym, a na końcu odsprzedajemy go w doskonałej cenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *