Park rozrywki

Energylandia to największy w Polsce park rozrywki, który znajduje się w Zatorze obok Wadowic w województwie małopolskich między Krakowem a Górnośląskim Okręgiem Przemysłowym. Jest to niesamowite miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To także ciekawa propozycja dla osób zastanawiających się, gdzie spędzić najbliższy weekend z rodziną. Atrakcyjna oferta parku rozrywki sprawi, że Energylandia będzie interesującym miejscem zarówno dla dziecka, jak i nastolatka, a także ich rodziców.

Atrakcje Energylandii!

Nowoczesne i niezwykle szybkie kolejki górskie sprawią, że poszukiwacze mocnych wrażeń, nawet stali bywalcy europejskich parków rozrywki poczują pozytywny dreszcz adrenaliny. Przeciążenia zastosowane w rollercoasterach znajdujących się w Energylandii powodują, że nawet jeden przejazd dostarcza wielkich emocji. Oczywiście atrakcje te niewskazane są dla osób, które mają problemy z sercem – wówczas pobyt na kolejce grozi nawet zatrzymaniem jego akcji. Parki rozrywki to zabawa, do której trzeba podchodzić odpowiedzialnie. Dla rodziców, którzy podróżują z mniejszymi dziećmi ważną informacją będzie fakt, że nie wszystkie atrakcje tego parku skierowane są dla ludzi pragnących zwiększyć swój poziom adrenaliny.

Energylandia oferuje moc wrażeń również dla młodszych dzieci. Atrakcje są w całości dostosowane do wieku osób, które mają się nimi cieszyć. Dla milusińskich zostały przygotowane specjalne obiekty z wykorzystaniem karabinów wodnych, bezpieczne samochodziki czy też zdecydowanie wolniej poruszający się rollercoaster. Rodzice mogą być pewni, że ich dziecko jest w dobrych rękach i postępują całkowicie odpowiedzialnie. Atrakcje w Energylandii wyposażone są we wszystkie potrzebne europejskie atesty bezpieczeństwa, które potwierdzają, że zabawa w tym parku rozrywki to czysta przyjemność bez jakichkolwiek obaw. Wszystkie obiekty są nowe, więc ząb czasu nie mógł odcisnąć na nich swojego piętna. Rodzice tymczasem, jeśli sami nie chcą uczestniczyć w licznych atrakcjach parku mają do dyspozycji miłą kawiarnie.