męskie feromony

Powodem, dla którego wiele osób niechętnie myśli o używaniu feromonów jest związany z nimi stereotyp, mówiący iż są one przede wszystkim narzędziem dla podrywaczy. Owszem, właściwości feromonów pozwalają im zwiększyć skuteczność w uwodzeniu, jednak nie jest to jedyna dziedzina życia, w której ich efekty mogą okazać się bardzo pomocne. 

Zwiększona pewność siebie to także większe szanse na powodzenie w życiu zawodowym i towarzyskim, budowaniu stałych relacji uczuciowych, a nawet w trakcie załatwiania codziennych spraw. Przyjrzyjmy się zatem kilku zastosowaniom feromonów, które odbiegają od stereotypowego obrazu.

Feromony dla rekinów biznesu

Nie da się ukryć, że w biznesie równie ważna, co kompetencje jest pewność siebie. Dlatego też feromony mogą okazać się w tej dziedzinie życia bardzo pomocne. Na rynku znajdują się mieszanki, których dominującymi składnikami są Androstenon i Androsteron. Są to naturalne męskie feromony, które podkreślają dominację i autorytet. Ich zawartość sprawia, iż możliwe staje się bardzo skuteczne wpływanie na drugą osobę. Wszelkiego rodzaju negocjacje czy bezpośrednia sprzedaż – w tych sytuacjach feromony pomogły osiągnąć duży sukces już bardzo wielu osobom.

Warto przy tym nadmienić, iż chociaż znajdujące się w tych mieszankach składniki są feromonami męskimi, mogą z powodzeniem je wykorzystywać także pewne siebie kobiety. Wyzwalają one cechy konwencjonalnie pojmowane jako „męskie”, które jednak mogą okazać się bardzo pomocne również dla kobiet, które chcą zdobywać zawodowe szczyty!

Feromony w życiu towarzyskim

Ponieważ feromony pozwalają zyskiwać przychylność ludzi, bardzo dobrze sprawdzają się w życiu towarzyskim. Pomaga w tym związek zwany Androstenolem, który oprócz zwiększenia atrakcyjności seksualnej, pomagają w nawiązywaniu kontaktów. Dzięki niemu niezależnie od płci, osoby z otoczenia darzą użytkownika większym zaufaniem. Dlatego też stosowanie zawierających go feromonów może okazać się bardzo pomocne na przykład, gdy zależy nam na nawiązaniu kontaktu z nową grupą.

Feromony pomocą w stałych relacjach

Skoro feromony wspierają uwodzenie, to dlaczego by nie wykorzystać ich, by każdego dnia na nowo zdobywać ukochaną osobę? Dlatego też na rynku znajdują się feromony o składzie opracowanym z myślą o stałych relacjach uczuciowych.

W ich skład wchodzą związki wywołujące u odbierających je osób uczucie przywiązania i czułości. Dzięki temu pozwalają pogłębiać więź między osobą stosującą feromony, a jej partnerką lub partnerem, wpływając pozytywnie nie tylko na jakość życia erotycznego, ale i szeroko pojętą czułość w związku. Ich stosowanie jest jedną ze skutecznych metod na zwalczanie rutyny w długotrwałej relacji!

Feromony w życiu codziennym

Feromony mogą okazać się niezastąpioną pomocą właściwie w każdej sytuacji, gdy zależy nam na wywarciu wpływu na drugą osobę. Dobrym przykładem może być na przykład załatwianie spraw urzędowych. Bardzo często w sytuacji, gdy wybieramy się do urzędu, by załatwić osobistą sprawę, szansę na powodzenie może odebrać nam zły humor urzędnika, który nie bardzo ma ochotę nam pomóc. Tymczasem odpowiednie feromony sprawiają, że druga osoba patrzy na nas przychylniej i poprawia jej się humor, dzięki czemu staje się o wiele bardziej skłonna, by poświęcić nam czas.

W przygotowaniu artykułu pomocy udzieliła witryna swiat-doznan.pl.