Fiat 500 Lounge

Szykowny. Inteligentny. Smaczny. Tymi słowami można opisać Fiata 500 i wciąż czuć niedosyt. Klasyczna bryła w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi zachwyca tym, co w miejskich samochodach cenimy najbardziej, a mianowicie wygodą.

Miejski elegant

Uroku „pięćsetki” nie sposób podważyć. Charakterystyczny, kultowy wygląd Fiata zachwyca do dziś i wciąż jest pragnieniem tych, którzy po mieście lubią poruszać się z komfortem, ale także stylem. Włoski koncern doskonale wie, w które nuty uderzać, aby z jednej strony zadowolić wiernych fanów modelu, a z drugiej zachwycić nim młodych kierowców. Obecnie na europejskich drogach porusza się cała gama Fiatów 500 w przeróżnych osłonach. My przyjrzymy się tej klasycznej, ale w drobnymi udogodnieniami, które odnajdują się w miejskich warunkach.

Vintage w nowoczesnej odsłonie

Fiat 500 Lounge jest znakomitym wyborem, jeśli chodzi o zamiłowanie do detali. Klasyczne elementy wykończenia, jak emblematy marki, oryginalne klamki czy wygląd kokpitu, niemal od razu przenoszą nas w lata 50. Wrażenie to potęgują zastosowane we wnętrzu kolory: jasna tapicerka z dodatkiem ciepłych brązów zwiększa poczucie komfortu. Interesującym dodatkiem jest pokaźny 7-calowy ekran TFT, dzięki któremu można monitorować zachowanie auta. Pełna synchronizacja z systemem Uconnect™ pozwala dodatkowo na korzystanie z licznych multimediów.

Możliwość personalizacji

Przy tym wszystkim samochód pozostaje w całości nasz: możemy go dowolnie przerabiać z pomocą całej gamy akcesoriów tak, aby dopasować go do naszych indywidualnych potrzeb. Marka oferuje szeroki wybór kolorów, felg i chromowanych dodatków. Do dyspozycji czekają również ciekawe pakiety, dzięki którym można zadbać jeszcze lepiej o wygodę, warunki jazdy w mieście czy rozrywkę. Każdy, kto uwielbia oryginalne połączenia klasyki z nowoczesnością, będzie w pełni usatysfakcjonowany tym, co gwarantuje Fiat 500 Lounge.