Wózek wielofunkcyjny Anex Sport

Fotelik samochodowy dla noworodka to sprawa priorytetowa, jeśli rodzice planują przewozić dziecko w samochodzie.

Zakup fotelika samochodowego powinno się dobrze przemyśleć, żeby wybór był najtrafniejszy. Fotelik samochodowy to jeden z ważniejszych przedmiotów kupowanych w pierwszej kolejności tuż przed narodzinami dziecka, obok wózka i łóżeczka. Fotelik powinien być przede wszystkim bezpieczny, powinien być wygodny dla malutkiego, nowonarodzonego dziecka, które jest czułe na wszelki ruch. Pierwszy fotelik samochodowy w kategorii „0” w grupie fotelików może być używany do 13 kg i jest przeznaczony dla dzieci do 12 miesiąca życia.

Fotelik samochodowy Cybex Aton 5

Fotelik samochodowy Cybex Aton 5 to dobrze wykonany i wyjątkowy fotelik samochodowy produkcji niemieckiej, który wyposażony jest w szereg innowacyjnych funkcji. Jest to fotelik, który przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 18 miesiąca życia, nawet do 13 kg. Cybex Aton 5 Odznacza się on wieloma zaletami: Fotelik montuje się tyłem do kierunku jazdy samochodem, można go jednocześnie regulować zagłówek i pasy bezpieczeństwa w 8 pozycjach. Fotelik ten ma rozwiniętą ochronę boczną L.S.P oraz twardą, solidną obudowę.

Fotelik może być montowany z bazą Cybex Aton Baza 2-fix lub bez bazy wedle uznania, posiada wygodne pasy w kształcie litery „Y”, zapewniające optymalną pozycję dziecka. Wygodna duża budka chroni dziecko przed wiatrem i słońcem, dodatkowo jest poręczny i lekki przy użyciu uchwytu. Fotelik samochodowy Cybex Aton 5 posiada możliwość regulacji wysokości siedziska, wkładka fotelika jest miękka i komfortowa. Montaż fotelika jest możliwy wraz ze stelażem wózka Cybex, a atrakcyjna kolorystyka zachęca do zakupu.

Fotelik Cybex Aton 5 zapewnia dziecku nie tylko doskonałą ochronę ale również pewność, że fotelik rośnie wraz dzieckiem. Kompatybilny jest z najnowszymi samochodami, może pełnić również funkcję kołyski. Fotelik Cybex umożliwia dziecku przyjęcie najzdrowszej możliwej pozycji w tym wczesnym okresie swojego życia, tak niezbędnej dla dalszego zdrowego rozwoju.