fiat doblo
Ma być rodzinne, przestronne, praktycznie, a przy tym wszystkim niepozbawione najnowszych rozwiązań technicznych. Takie auto istnieje, a na dodatek spełni więcej niż tych kilka wymogów i zagwarantuje sporo przyjemności z prowadzenia: Fiat Doblo. Zaskoczeni? W nowoczesnej odsłonie model prezentuje się jeszcze bardziej interesująco.

Nie tylko auto dostawcze

Fiat Doblo najbardziej znany jest kierowcom jako auto osobowo-dostawcze, z naciskiem na ten drugi człon. W rzeczywistości jednak znakomicie sprawdza się w roli samochodu rodzinnego. Dysponuje przemyślaną przestrzenią, dobrymi możliwościami jezdnymi oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami, które zwiększają komfort poruszania się wraz z pasażerami. Była to próba osiągnięcia porozumienia pomiędzy vanem a kombi, która okazała się naprawdę udana. Tani w eksploracji, wygodny dla rodziny, z odpowiednio dużym bagażnikiem z pewnością zda egzamin w rękach niejednego pragmatyka.

Nowoczesny van dla całej rodziny

Zmiana z auta dostawczego w rodzinne okazała się dla Doblo naprawdę korzystna. Serwis Fiat odpowiedzialny za udogodnienia techniczne, znakomicie wyczuł rynek, decydując się na unowocześnienie tego popularnego modelu. Oczywiście, nie stracił swoich dotychczasowych funkcji. Zyskał jednak w oczach kierowców, którym zależy na wygodzie nie tylko własnej, ale także pasażerów.

Doblo jest znakomity dla rodziny, która na co dzień porusza się po mieście, często wyjeżdża poza betonową dżunglę i ma do załatwienia mnóstwo sprawunków. We wnętrzu zmieści się aż 7 osób, bez utraty przestrzeni bagażowej, która jest równie istotna. Miejsce znajdzie się na wszystko, co istotne, z dodatkową przestrzenią na komfort. Na zewnątrz z kolei Doblo zyskał więcej zmysłowych i miękkich linii: nie przypomina innych aut dostawczych, ale w pełni pretenduje do roli rodzinnego vana.